AA1218FK-07732RL Yageo
  • Part Number: AA1218FK-07732RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 732 OHM 1W 1812 WIDE
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AA1218FK-07732RL Yageo
    AA1218FK-07732RL Yageo
    AA1218FK-07732RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AA1218FK-07732RL is described as RES SMD 732 OHM 1W 1812 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM