AA1218FK-073K24L Yageo
  • Part Number: AA1218FK-073K24L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 3.24K OHM 1W 1812 WIDE
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AA1218FK-073K24L Yageo
    AA1218FK-073K24L Yageo
    AA1218FK-073K24L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AA1218FK-073K24L is described as RES SMD 3.24K OHM 1W 1812 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    View
    Keystone Electronics
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    Memory Protection Devices
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL