AA1218FK-073K09L Yageo
  • Part Number: AA1218FK-073K09L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 3.09K OHM 1W 1812 WIDE
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AA1218FK-073K09L Yageo
    AA1218FK-073K09L Yageo
    AA1218FK-073K09L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AA1218FK-073K09L is described as RES SMD 3.09K OHM 1W 1812 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V