AA1218FK-073K01L Yageo
  • Part Number: AA1218FK-073K01L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 3.01K OHM 1W 1812 WIDE
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AA1218FK-073K01L Yageo
    AA1218FK-073K01L Yageo
    AA1218FK-073K01L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AA1218FK-073K01L is described as RES SMD 3.01K OHM 1W 1812 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE