AA1218FK-07340RL Yageo
  • Part Number: AA1218FK-07340RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 340 OHM 1W 1812 WIDE
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AA1218FK-07340RL Yageo
    AA1218FK-07340RL Yageo
    AA1218FK-07340RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AA1218FK-07340RL is described as RES SMD 340 OHM 1W 1812 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM