AA1218FK-07340KL Yageo
  • Part Number: AA1218FK-07340KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 340K OHM 1W 1812 WIDE
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AA1218FK-07340KL Yageo
    AA1218FK-07340KL Yageo
    AA1218FK-07340KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AA1218FK-07340KL is described as RES SMD 340K OHM 1W 1812 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"