AA1218FK-071K96L Yageo
  • Part Number: AA1218FK-071K96L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 1.96K OHM 1W 1812 WIDE
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AA1218FK-071K96L Yageo
    AA1218FK-071K96L Yageo
    AA1218FK-071K96L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AA1218FK-071K96L is described as RES SMD 1.96K OHM 1W 1812 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"