AA1218FK-071K82L Yageo
  • Part Number: AA1218FK-071K82L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 1.82K OHM 1W 1812 WIDE
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AA1218FK-071K82L Yageo
    AA1218FK-071K82L Yageo
    AA1218FK-071K82L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AA1218FK-071K82L is described as RES SMD 1.82K OHM 1W 1812 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM