AA1218FK-071K05L Yageo
  • Part Number: AA1218FK-071K05L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 1.05K OHM 1W 1812 WIDE
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AA1218FK-071K05L Yageo
    AA1218FK-071K05L Yageo
    AA1218FK-071K05L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AA1218FK-071K05L is described as RES SMD 1.05K OHM 1W 1812 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V