AA1218FK-07182KL Yageo
  • Part Number: AA1218FK-07182KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 182K OHM 1W 1812 WIDE
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AA1218FK-07182KL Yageo
    AA1218FK-07182KL Yageo
    AA1218FK-07182KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AA1218FK-07182KL is described as RES SMD 182K OHM 1W 1812 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE