AA1218FK-07180RL Yageo
  • Part Number: AA1218FK-07180RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 180 OHM 1W 1812 WIDE
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AA1218FK-07180RL Yageo
    AA1218FK-07180RL Yageo
    AA1218FK-07180RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AA1218FK-07180RL is described as RES SMD 180 OHM 1W 1812 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ