AA1218FK-07180KL Yageo
  • Part Number: AA1218FK-07180KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 180K OHM 1W 1812 WIDE
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AA1218FK-07180KL Yageo
    AA1218FK-07180KL Yageo
    AA1218FK-07180KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AA1218FK-07180KL is described as RES SMD 180K OHM 1W 1812 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK