AA1218FK-0716R9L Yageo
  • Part Number: AA1218FK-0716R9L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 16.9 OHM 1W 1812 WIDE
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AA1218FK-0716R9L Yageo
    AA1218FK-0716R9L Yageo
    AA1218FK-0716R9L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AA1218FK-0716R9L is described as RES SMD 16.9 OHM 1W 1812 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"