AA1218FK-07127KL Yageo
  • Part Number: AA1218FK-07127KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 127K OHM 1W 1812 WIDE
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AA1218FK-07127KL Yageo
    AA1218FK-07127KL Yageo
    AA1218FK-07127KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AA1218FK-07127KL is described as RES SMD 127K OHM 1W 1812 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM