AA1218FK-07121KL Yageo
  • Part Number: AA1218FK-07121KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 121K OHM 1W 1812 WIDE
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AA1218FK-07121KL Yageo
    AA1218FK-07121KL Yageo
    AA1218FK-07121KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AA1218FK-07121KL is described as RES SMD 121K OHM 1W 1812 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    View
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT