AA1218FK-07118KL Yageo
  • Part Number: AA1218FK-07118KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 118K OHM 1W 1812 WIDE
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AA1218FK-07118KL Yageo
    AA1218FK-07118KL Yageo
    AA1218FK-07118KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AA1218FK-07118KL is described as RES SMD 118K OHM 1W 1812 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"