AA1218FK-07115RL Yageo
  • Part Number: AA1218FK-07115RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 115 OHM 1W 1812 WIDE
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AA1218FK-07115RL Yageo
    AA1218FK-07115RL Yageo
    AA1218FK-07115RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AA1218FK-07115RL is described as RES SMD 115 OHM 1W 1812 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X