AA1218FK-0710K7L Yageo
  • Part Number: AA1218FK-0710K7L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 10.7K OHM 1W 1812 WIDE
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AA1218FK-0710K7L Yageo
    AA1218FK-0710K7L Yageo
    AA1218FK-0710K7L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AA1218FK-0710K7L is described as RES SMD 10.7K OHM 1W 1812 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"