AA1210JR-077M5L Yageo
  • Part Number: AA1210JR-077M5L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 7.5M OHM 5% 1/2W 1210
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AA1210JR-077M5L Yageo
    AA1210JR-077M5L Yageo
    AA1210JR-077M5L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AA1210JR-077M5L is described as RES SMD 7.5M OHM 5% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
    Bud Industries
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F