AA1210JR-0775RL Yageo
  • Part Number: AA1210JR-0775RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 75 OHM 5% 1/2W 1210
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AA1210JR-0775RL Yageo
    AA1210JR-0775RL Yageo
    AA1210JR-0775RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AA1210JR-0775RL is described as RES SMD 75 OHM 5% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM