AA1210JR-07620KL Yageo
  • Part Number: AA1210JR-07620KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 620K OHM 5% 1/2W 1210
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AA1210JR-07620KL Yageo
    AA1210JR-07620KL Yageo
    AA1210JR-07620KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AA1210JR-07620KL is described as RES SMD 620K OHM 5% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM