AA1210JR-075K1L Yageo
  • Part Number: AA1210JR-075K1L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 5.1K OHM 5% 1/2W 1210
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AA1210JR-075K1L Yageo
    AA1210JR-075K1L Yageo
    AA1210JR-075K1L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AA1210JR-075K1L is described as RES SMD 5.1K OHM 5% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    View
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 15AMP
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE