AA1210JR-072M4L Yageo
  • Part Number: AA1210JR-072M4L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 2.4M OHM 5% 1/2W 1210
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AA1210JR-072M4L Yageo
    AA1210JR-072M4L Yageo
    AA1210JR-072M4L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AA1210JR-072M4L is described as RES SMD 2.4M OHM 5% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    View
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    View
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 0.8 AMP
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    Assmann
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V