AA1210JR-0727RL Yageo
  • Part Number: AA1210JR-0727RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 27 OHM 5% 1/2W 1210
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AA1210JR-0727RL Yageo
    AA1210JR-0727RL Yageo
    AA1210JR-0727RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AA1210JR-0727RL is described as RES SMD 27 OHM 5% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM