AA1210JR-0711KL Yageo
  • Part Number: AA1210JR-0711KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 11K OHM 5% 1/2W 1210
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AA1210JR-0711KL Yageo
    AA1210JR-0711KL Yageo
    AA1210JR-0711KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AA1210JR-0711KL is described as RES SMD 11K OHM 5% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK