AA1210FR-079K1L Yageo
  • Part Number: AA1210FR-079K1L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 9.1K OHM 1% 1/2W 1210
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AA1210FR-079K1L Yageo
    AA1210FR-079K1L Yageo
    AA1210FR-079K1L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AA1210FR-079K1L is described as RES SMD 9.1K OHM 1% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"