AA1210FR-078M2L Yageo
  • Part Number: AA1210FR-078M2L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 8.2M OHM 1% 1/2W 1210
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AA1210FR-078M2L Yageo
    AA1210FR-078M2L Yageo
    AA1210FR-078M2L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AA1210FR-078M2L is described as RES SMD 8.2M OHM 1% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM