AA1206JR-07680KL Yageo
  • Part Number: AA1206JR-07680KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 680K OHM 5% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AA1206JR-07680KL Yageo
    AA1206JR-07680KL Yageo
    AA1206JR-07680KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AA1206JR-07680KL is described as RES SMD 680K OHM 5% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP