AA1206JR-07430RL Yageo
  • Part Number: AA1206JR-07430RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 430 OHM 5% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AA1206JR-07430RL Yageo
    AA1206JR-07430RL Yageo
    AA1206JR-07430RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AA1206JR-07430RL is described as RES SMD 430 OHM 5% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM