AA1206JR-072K7L Yageo
  • Part Number: AA1206JR-072K7L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 2.7K OHM 5% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AA1206JR-072K7L Yageo
    AA1206JR-072K7L Yageo
    AA1206JR-072K7L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AA1206JR-072K7L is described as RES SMD 2.7K OHM 5% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE