AA1206JR-0711KL Yageo
  • Part Number: AA1206JR-0711KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 11K OHM 5% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AA1206JR-0711KL Yageo
    AA1206JR-0711KL Yageo
    AA1206JR-0711KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AA1206JR-0711KL is described as RES SMD 11K OHM 5% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"