AA1206FR-073R6L Yageo
  • Part Number: AA1206FR-073R6L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 3.6 OHM 1% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AA1206FR-073R6L Yageo
    AA1206FR-073R6L Yageo
    AA1206FR-073R6L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AA1206FR-073R6L is described as RES SMD 3.6 OHM 1% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM