AA1206FR-07330RL Yageo
  • Part Number: AA1206FR-07330RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 330 OHM 1% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AA1206FR-07330RL Yageo
    AA1206FR-07330RL Yageo
    AA1206FR-07330RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AA1206FR-07330RL is described as RES SMD 330 OHM 1% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE