AA1206FR-072R94L Yageo
  • Part Number: AA1206FR-072R94L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 2.94 OHM 1% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AA1206FR-072R94L Yageo
    AA1206FR-072R94L Yageo
    AA1206FR-072R94L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AA1206FR-072R94L is described as RES SMD 2.94 OHM 1% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH