AA1206FR-0722RL Yageo
  • Part Number: AA1206FR-0722RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 22 OHM 1% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AA1206FR-0722RL Yageo
    AA1206FR-0722RL Yageo
    AA1206FR-0722RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AA1206FR-0722RL is described as RES SMD 22 OHM 1% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM