AA1206FR-071M1L Yageo
  • Part Number: AA1206FR-071M1L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 1.1M OHM 1% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AA1206FR-071M1L Yageo
    AA1206FR-071M1L Yageo
    AA1206FR-071M1L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AA1206FR-071M1L is described as RES SMD 1.1M OHM 1% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM