AA1206FR-071K65L Yageo
  • Part Number: AA1206FR-071K65L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 1.65K OHM 1% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AA1206FR-071K65L Yageo
    AA1206FR-071K65L Yageo
    AA1206FR-071K65L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AA1206FR-071K65L is described as RES SMD 1.65K OHM 1% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    View
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT