AA1206FR-07182KL Yageo
  • Part Number: AA1206FR-07182KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 182K OHM 1% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AA1206FR-07182KL Yageo
    AA1206FR-07182KL Yageo
    AA1206FR-07182KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AA1206FR-07182KL is described as RES SMD 182K OHM 1% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    View
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE