AA1206FR-07165RL Yageo
  • Part Number: AA1206FR-07165RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 165 OHM 1% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AA1206FR-07165RL Yageo
    AA1206FR-07165RL Yageo
    AA1206FR-07165RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AA1206FR-07165RL is described as RES SMD 165 OHM 1% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Ftdi
  • Description
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK