AA1206FR-0715KL Yageo
  • Part Number: AA1206FR-0715KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 15K OHM 1% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AA1206FR-0715KL Yageo
    AA1206FR-0715KL Yageo
    AA1206FR-0715KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AA1206FR-0715KL is described as RES SMD 15K OHM 1% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"