AA0201FR-0797K6L Yageo
  • Part Number: AA0201FR-0797K6L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 97.6K OHM 1% 1/20W 0201
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AA0201FR-0797K6L Yageo
    AA0201FR-0797K6L Yageo
    AA0201FR-0797K6L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AA0201FR-0797K6L is described as RES SMD 97.6K OHM 1% 1/20W 0201. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 415MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS