AA0201FR-0768R1L Yageo
  • Part Number: AA0201FR-0768R1L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 68.1 OHM 1% 1/20W 0201
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AA0201FR-0768R1L Yageo
    AA0201FR-0768R1L Yageo
    AA0201FR-0768R1L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AA0201FR-0768R1L is described as RES SMD 68.1 OHM 1% 1/20W 0201. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM