AA0201FR-0747RL Yageo
  • Part Number: AA0201FR-0747RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 47 OHM 1% 1/20W 0201
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AA0201FR-0747RL Yageo
    AA0201FR-0747RL Yageo
    AA0201FR-0747RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AA0201FR-0747RL is described as RES SMD 47 OHM 1% 1/20W 0201. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM