AA0201FR-0715R4L Yageo
  • Part Number: AA0201FR-0715R4L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 15.4 OHM 1% 1/20W 0201
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AA0201FR-0715R4L Yageo
    AA0201FR-0715R4L Yageo
    AA0201FR-0715R4L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AA0201FR-0715R4L is described as RES SMD 15.4 OHM 1% 1/20W 0201. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE