AA0201FR-07158KL Yageo
  • Part Number: AA0201FR-07158KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 158K OHM 1% 1/20W 0201
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AA0201FR-07158KL Yageo
    AA0201FR-07158KL Yageo
    AA0201FR-07158KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AA0201FR-07158KL is described as RES SMD 158K OHM 1% 1/20W 0201. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK