AA0201FR-07150KL Yageo
  • Part Number: AA0201FR-07150KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 150K OHM 1% 1/20W 0201
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AA0201FR-07150KL Yageo
    AA0201FR-07150KL Yageo
    AA0201FR-07150KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AA0201FR-07150KL is described as RES SMD 150K OHM 1% 1/20W 0201. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE