9T12062A9093BBHFT Yageo
  • Part Number: 9T12062A9093BBHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 909K OHM 0.1% 1/8W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9T12062A9093BBHFT Yageo
    9T12062A9093BBHFT Yageo
    9T12062A9093BBHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9T12062A9093BBHFT is described as RES SMD 909K OHM 0.1% 1/8W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE