9T12062A82R5BBHFT Yageo
  • Part Number: 9T12062A82R5BBHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 82.5 OHM 0.1% 1/8W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9T12062A82R5BBHFT Yageo
    9T12062A82R5BBHFT Yageo
    9T12062A82R5BBHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9T12062A82R5BBHFT is described as RES SMD 82.5 OHM 0.1% 1/8W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Cnc Tech
  • Description
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    View
    Memory Protection Devices
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL