9T12062A82R0BBHFT Yageo
  • Part Number: 9T12062A82R0BBHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 82 OHM 0.1% 1/8W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9T12062A82R0BBHFT Yageo
    9T12062A82R0BBHFT Yageo
    9T12062A82R0BBHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9T12062A82R0BBHFT is described as RES SMD 82 OHM 0.1% 1/8W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA