9T12062A8061DAHFT Yageo
  • Part Number: 9T12062A8061DAHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 8.06K OHM 0.5% 1/8W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9T12062A8061DAHFT Yageo
    9T12062A8061DAHFT Yageo
    9T12062A8061DAHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9T12062A8061DAHFT is described as RES SMD 8.06K OHM 0.5% 1/8W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE, NYLON
    View
    Schroff
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"